Tato stránka (text původního článku nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Autorka má email, který není určen k veřejnému publikování. Jako vždy můžete psát mě, kontakt na vstupní stránce tohoto webu.

Společný víkend Karininýma očima

Souvislosti této reportáže viz dokument o pořádání akčních srazů, část z konce záři. Mé komentáře v reportáži jsou kurzívou.

Dostala jsem nepřímý úkol, popsat dění o víkendu s Tomem. A protože píši na webové stránky k Tomovi a všichni kdo k němu chodí vědí o čem jsou, nebudu se zmiňovat o tom, že jsme si hezky poplavali v krytém bazénku, že jsme si předtím zahráli bowling a protože jsem to hrála poprvé, zákonitě jsem musela vyhrát a bylo to príma, a že jsme si dělali na chatě steaky a že bylo celkově skvěle... Musím souhlasit s tím, že u vás bylo skvěle. Nejsem si zdaleka jist, že všichni kdo chodí na mé stránky vědí, o čem jsou, ale to je má chyba, neměl jsem se tolik rozepisovat :-)

Plánovali jsme seznámení už hodně dlouho, psali jsme kolem toho různé maily, ale nakonec jsme nezosnovali vůbec nic a nechali to na vykrystalizování se.

Pokusím se velmi zkratkovitě, ať to není na několik stránek :-) popsat věci, které se nám udály neplánovaně i když jsme o nich tak jaksi rozmýšleli všichni a každý po svém :-).

První večer se zdálo, že nebude vůbec nic, neboť jsme se oťukávali a slovně zkoušeli kdo až kam dojde. Tomáš stále provokoval a mně se něco chtělo dělat, tak jsem začala zlobit...No a když ten Tomáš tak hezky provokoval, tak se můj P asi rád nechal a začal mi ukazovat, kdo je tam Pánem :-). Musím říct, že rozhovor byl velmi zajímavý a k tématu, takže sám o sobě stál za cestu za vámi. Nejdříve jsem musela u něj poníženě klečet a když jsem zlobila ještě více, tak jsem začala dostávat na holou. Ale tak příjemně! Totiž rukou!!! Pak jsem ucítila pohyb ze strany Toma Teď to vypadá, jako bych na Pavla nehodil zkoumavý pohled a jako by mi Pavel za tvými zády nenaznačil, ať se taky zapojím :-) A píšeš, jako bys to sama svým chováním a pohledy na mě nevyprovokovala! a bylo jasné, že se ruce na mé zadnici budou střídat. To se mi líbilo ještě více! Počítala jsem schválně špatně, abych vyfasovala čím jak nejvíce Nevím jak Pavel, ale já si toho všiml a musím říct, že tento postup neschvaluji - kdyby šlo o mou sólo scénku, tak ti dám najevo, že takhle mě ovládat nebudeš. Takhle jsem se ale podílel na tom, co chtěl Pavel, a to bylo zjevně přesně tolik plácnutí, kolik jsi dostala, ale oba vyplácející asi začaly dříve bolet ruce, než mně muj zadek. Ehm. Měl jsem s sebou gumovou plácačku, z té by mě ruce nebolely :-) Byl nádherně růžový a hlavně úchvatně teplý!!! Což většinu svého života není!

A protože svítalo, rozloučili jsme se pro tamten den a šli spát.

Podle Tomových slov se další noc nemělo nic konat, protože budeme hodně unavení a protože se nic moc nedělo den, či tedy noc první.

Vlastně to měl pevně a jedině v rukou můj P. Proč? Protože Tomáš skoro nemá meze a já jsem docela velký experimentátor...ale protože miluji P, chci se podřídit některým jeho zásadám, které by mohly ublížit našemu vztahu, dokud se P sám nerozhodne! Je to sice omezování svobody toho druhého, ale partnerský vztah je vlastně celý o jakémsi se omezování jeden pro druhého! Tak to aspoň beru já a pakliže je to z lásky a v pohodě, tak je to v pořádku !!!!!

A zase se pilo výborné víno Mám rád víno. Kromě jiného jsem přivezl Rulandské bílé ročník 1989 a něco pojídalo a zase provokovalo...Já jsem pořád pochtívala tu slíbenou masáž za vítězství v bowlingu...až mi bylo nakonec povoleno, ulehnout na postel nahá a čekat co se bude dít. Dostala jsem masku na oči, ať jen cítím a ať tedy cítím pořádně, když mne budou masírovat dva chlapi! Trvalo to asi hodinu a krásnější věc jsem v životě se dvěma chlapy nezažila!!!! Kdybych měla doporučit, tak neváhám a doporučuji všem, kdož mají rádi něžné až vášnivé doteky všude na těle, kdož má zálibu v ocucávaných nožkách...nejde to tak jen popsat! Jen zavřete oči, představte si krásné doteky jednoho partnera - svého milovaného a toto znásobte!!! NEPOPSATELNÉ! Vydržela bych to určitě několik hodin. Ale nebylo mi dopřáno :-( Mohlo to být delší, já bych se nebránil, ale taky jsem to neřídil. Rozhodně jsem spokojen s tím, co bylo

V době kdy jsem to vydýchávala, kul plány v hlavě můj P, jak zmasit Toma, když se mi tak hezky věnoval a nezašel za hranice P snesitelnosti. Až později jsem se dozvěděla, že bylo nutno Tomáše velmi ostražitě hlídat :-), aby nezacházel přespříliš daleko!

Tomáš seděl na zemi, opřený o postel, kde mne před pár minutami něžně masili (převzala jsem toto slovo ze slovníku Toma a snad všichni, kdo k němu na stránky chodí, ví co slovo znamená!) a P mi podal masku a naznačil, že ta patří Tomovi. Poslechla jsem a byla zvědavá, co se bude dít, neboť mi P nikdy neříkal, že má zálibu v masení mužů :-)

Byla jsem docela dost překvapená, protože to celé trvalo přes tři hodiny s jednou přestávkou, která vypadala na konec, nicméně byl to omyl a to hlavní přišlo až po ní!

Tomáš se chvílem smál skoro jako blázen, chvílemi mručel a vrněl rozkoší, chvílemi úpěl bolestí...P na něm velmi zajímavě pracoval, střídaly se bolestivé kousky s něžnými, teplé se studenými...P simulovat svíčku v pupíku - docela úspěšně a dokonce se snažil o vpich do ucha, ovšem jako, nicméně udělal to dost dobře, neboť Tomáš si po uvolnění ucho hned kontroloval...

A co jsem dělala já? V mezichvílích poškrabkávala, hladila, sundávala kolíčky a když vydával Tomáš zvuk připomínající dušení se, apelovala jsem na uvolnění ho z dané polohy. Ale taky jsem plácala nejen rukou, ale i koženými důtkami, kdežto P bil gumovými, daleko bolestivějšími (ale dostali jsme je od Toma, měl přeci právo si je užít :-)).

Celkový pohled z mé strany: Velmi úspěšný a milý celý víkend! Záhodno opakovat nejlépe v periodických intervalech a různě inovovat! Celé to je velmi o důvěře. O důvěře, kterou jsme si vytvořili v mnoha přemnoha velmi otevřených mailech. Nemohla bych si takto hrát s cizím člověkem. Možná by to mohlo být vjemově podobné, ale psychicky by to neznamenalo nic! S Tomem si píšeme přes rok a naše psaní bylo tímto prvním společným víkendem oslaveno a přátelství zpečetěno! Vzájemná sympatie byla všesměrná, mohu-li takto napsat a celé povídání a počínání bylo pro všechny v něčem nové a v mnohém přínosné! Přesně vystihuješ můj názor. Předvést něco cizím lidem - vím, že zvládnu, ale k ničemu to není. Daleko víc si užiju, když scénku skutečně prožiju :-)

Toto je to hlavní, co mi zůstalo v hlavince po tom zdařilém víkendu. P si vyzkoušel, že experintovat není zas tak špatné a dokonce se velmi bavil! Což mne velmi potěšilo a myslím i Toma. Oba pánové přislíbili své poznámky, tak jim nechávám prostor!

Vaše známá k

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče