Tato stránka (text poskytnutý autorkou pro zveřejnění na tomto webu nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Autorka má email, který není určen k veřejnému publikování. Jako vždy můžete psát kontakt uvedený na vstupní straně tohoto webu.

Společný víkend Lailinýma očima

Autorčin podtitul: VÍKEND V KRKONOŠÍCH alias Krakonošovo úchylnosti

Souvislosti této reportáže viz dokument o pořádání akčních srazů, část z konce záři. Mé komentáře v reportáži jsou kurzívou.

Naplánovali jsme si s Macem prodloužený víkend (už několikátý za poslední rok) a na sklonku léta vyrazili do Krkonoš za Tomem, kterého jsem ještě neznala a o němž jsem tolik slyšela, tedy hlavně o jeho vydařené, ručně „handmade“ zhotovené mučírničce přímo v domě (při této příležitosti si nesmím odpustit poznámku že jsem si celou cestu autobusem z Prahy představovala co tam s Macem budeme spolu provádět a jak si divoce zařádíme, což mě celou dobu udržovalo ve stavu mírného napětí a erotického vzrušení).Těšili jsme se do přírody a na prohlídku města, na povídání o zážitcích z Anglie a fotkách... zkrátka oddychový víkend… který skončil úplně jinak, k potěšení nás všech.

Musím přiznat, že když jsme dorazili na nádraží a já Toma spatřila poprvé, zarazil mě jeho nevinný zjev s andělským obličejíčkem, působil na mne hodně submisivně - nu což první dojem, který se záhy změnil s prožitým víkendem. Teď nevím, co si mám pochvalovat víc, zda první nebo druhou část tohoto souvětí :-) Zajímavé, na kolik lidí působím úplně stejně...

Přijeli jsme relativně brzo odpoledne, byla zima a počasí nic moc, ale nepršelo a tak jsme si hodili věci k Tomovi domů a že se půjde na výlet do hor. Došli jsme do Janských lázní a Tom nás táhl do kopce pod lanovkou na Sněžku (to já dělávám), ovšem trochu nás přecenil (no tohle se mi stává taky :-), za chvíli tma a představa vylézt až nahoru se našim nohám a plicím nelíbila a tak jsme si udělali jen kratší procházku pod horami (byla skvělá, ne? Pro mě rozhodně, a když vezmu v úvahu, že jste se chystali do Alp, tak jsem vás nechtěl zničit, měl jsem dojem, že vám procházka udělá dobře) a ještě než jsme dorazili domů, jsme se stavili v jedné z místních hospůdek na vyhlášeném vepřovém řízku přes celý talíř. Kluci to do sebe hodili jakoby nic, já jsem to do sebe nasoukala a nemohla jsem se skoro hnout. Naštěstí mě to pomohla strávit cesta zpět do Tomova domečku. Já jsem byla nedočkavá se podívat na mučírničku a taky na sulku, o které Tom tolik vyprávěl (musím si dát pozor na pusu - netušil jsem, že jsem byl tak výřečný. Na druhou stranu neříkej mi, žes neměla myšlenky na vyzkoušení sulky už dřív - já jen připravil půdu pro to, abyste do toho šli) …a tak jsme po krátkém povídání, kdy taky padl nápad (čí asi, že já furt lidem čtu myšlenky :-) na společné vykoupání se ve vaně (opět ve mně poskočil ohníček vzrušení, jelikož jsem předtím ve 3 ještě nikdy nic nezkoušela a bylo to jedno z mých tajných sexuálních přání) sešli jsme dolů, všechno si prohlídli ale byli jsme tak nějak všichni unavení, a nikdo se k žádné akci neměl, možná strach a ostych před neznámým (u vás nejspíš, není na tom nic divného, u mě rozhodně žádný ostych, spíš se musím držet zpátky, abych lidi příliš netlačil, kam tak úplně nechtějí, nebo chtějí, ale nevědí s naprostou jistotou, že to ustojí), Tom začal popichovat, naznačovat a šít do nás (to já dělávám, opět, má vina, má převeliká vina :-) až jsem se osmělila a projevila jsem zcela otevřeně zájem o to zkusit jízdu se sulkou s nimi dvěma hned, ve tmě za domem. Hodili jsme do sebe několik panáků na zahřátí (při scénkách nepiju - možná jsme měli pár - dva - panáky všichni dohromady, nebylo to tak?) aby nám venku nebyla zima, byla jsem Tomem poučena jak se nasazuje ohlávka a postroje, jak vypadá sulka, jak se řídí a další technické poznámky, společnými silami jsme Macovi a Tomovi nasadili postroje a ohlávky a vyrazili ven.

Sulka je dosti vratká, já na ni seděla poprvé, nemáte se pořádně čeho chytit ani se o co opřít a cesta byla nerovná, mokrá a ještě všude kolem tma, zpočátku jsem neviděla ani na krok (to jsem obdivoval - že do toho šel Mac a žes do toho šla ty - vím, jak těžké byly moje vlastní začátky se sulkou - a to jsme s ní o půlnoci vyjeli napříč osvětleným sídlištěm po rovném asfaltu, abychom si nezlámali nohy :-). Orientovala jsem se podle funění a klopýtání Toma a Maca přede mnou, později už se oba zesynchronizovali a klusali přede mnou bez jediného škobrtnutí. Ze začátku jsem neměla vůbec pomyšlení na to je nějak řídit, natož jim říkat kam a jak mají jet, za prvé jsem se snažila vymyslet způsob jak se udržet na sulce a za druhé jak zvládnout jakousi techniku jízdy ( o elegantnosti a lehkosti v řízení se nedalo v této situaci mluvit), a taky jsem se musela pořád ujišťovat že to na ně není těžké, a že to zvládnou, takže ze začátku probíhala jízda ve stylu 100 metrů klus a 100 metrů chůze, asi 2 kolečka (ovály).. kdy jsem poníky dosti šetřila - to už jsem si pomalu zvykla na sulku a způsob jízdy a tak jsme zrychlili a také vyjeli z oválu do polí , a začala jsem si užívat toho co se mi nyní naskytlo…mít před sebou dva poslušné poníky a řídit je kam chci, nechat se vozit, připadala jsem si jako královna a tento pocit ve mně neustále rostl a sílil (a to bylo moc skvěle cítit - totální blaženost, cítit, že si partner užívá - i proto jsem občas v submisivní roli) a zůstal ve mně celý víkend…tuto náladu navíc umocňoval noční vlahý vzduch, zářící hvězdy a naprostý klid a ticho ( přísahala jsem si že příště nebudu poníky šetřit a uděláme si skvělou a dlouhou vyjížďku).

Po projížďce a pochválení poníků nezbývalo nic lepšího než vlézt do vany plné horké vody a příjemně se zahřát a uvolnit. Podotýkám že Tom má velkou vanu nejméně pro 3 (to je přímá výzva - nikdy tam víc než 3 lidi nebyli :-) a tak jsme se tam pohodlně vešli. Pocit erotického napětí a lehké dominance ve mně stále přetrvával ještě z projíždky a tak jsem toho využila a nechala se zlákat novými vzrušujícími zážitky ve třech…pohrávala jsem si s Macem a Tomem, byli tak vláční a poddajní….po vaně už následovala jen ložnice, v mučírně byla opravdu zima a přeci jen už jsme neměli toliko energie. V zápalu nových zážitků jsem ještě nechtěla ukončit tak zajímavý večer a tak jsem Macovi i Tomovi nasadila obojky a chtěla jsem aby v nich ještě dozněly pocity z vyjížďky… ("zapomnělas" napsat, že já si ustlal ve vedlejším pokoji a tam už jsem svlečený ležel, když jste mě zavolali - tedy spíš ty, pokud se pamatuji) oba si mi lehli po boku a navzájem jsme se zahřívali a neskončilo jen u toho..bylo to krásné a já se cítila jako bohyně..už vím jaké to asi bylo v Antice, kdy dcery z bohatých a ušlechtilých rodin měly k ruce několik otroků a mohly si s nimi dělat co chtěly.

Úplně jsem se zapomněla zmínit o Tomově kocourovi jménem .... Zaujal mne hned jak jsem ho viděla nejen svou stříbrnošedivomodrou barvou ale i svou ušlechtilostí a majestátností hodnou jeho rasy.

Ráno jsme se probudili a jelikož pršelo tak jsme zrušili plánovaný program (procházku města, památek a přilehlého okolí) a ještě setrvali v postýlce a povídali si při kafíčku…Mac nějak nemohl strávit zážitky z uplynulé noci a tak jsme si vlezli do vany (nějak se nám v ní zalíbilo – stejně jako kocourovi ... :-)) , kde jsme vše pěkně rozebrali, ale stejně to ještě asi bude chtít čas (tohle je důležitý moment - málokterý pár si dokáže takhle otevřeně přiznat, co který z partnerů chce a zda se má omezit nebo mu to druhý dovolí - vy to dokážete a odměnou jsou nejen silné zážitky, ale i příslib toho, že dokážete společně vyřešit i závažnější problémy). Bavili jsme se v noci všichni, ale nejvíce jsem si to užívala asi já, přeci jen dva chlapíci a žena, která ví co chce a taky si o to dokáže říct, také to pro mě bylo dosud neprobádané území a tak jsem chtěla urvat každičký moment abych z té dvojité nádoby slasti a rozkoše vyčerpala co nejvíce. Z pohledu Macova to asi bylo těžké dívat se jak si já užívám s někým jiným ( i když jsme se o takové představě dříve bavili a on ví, že jsem to chtěla moc zkusit, a souhlasil s tím), ale něco jiného je představa a něco jiného skutečnost, pocity jsou zcela rozdílné, člověk neví jak bude reagovat dokud se přímo sám neocitne v samotném dění (tu zkušenost mám s L - jak jsem psal před necelým rokem, byli jsme dvakrát s jiným párem - nemusí to být zrovna s výměnou partnerů, aby bylo krásné podílet se na rozkoši druhých, kteří ji dokáží vracet a rozvíjet). Abychom se trochu vzpamatovali z právě nabitých emocí a silných zážitků, Mac a já jsme odešli do města, počasí bylo příznivější a tak jsme odpoledne strávili procházením se po městečku a povídáním si, poslechli jsme si úžasný varhanní koncert v krásném Trutnovském kostele, ten koncert mne svou velikostí a úžasností dohnal až k slzám.

Večer na nás Tom a L čekali u bazénu, kde jsme vtrhli do sauny (po té zimě venku to byla příjemná změna) a pak jsme šli společně na bowling. Hráli jsme v takovém zápalu že L i Macovi ruply džíny na zadku-))))) ?. to hrál poprvé a samozřejmě že měl pověstné začátečnické štěstí. Já už jsem to hrála poněkolikáté a těšila jsem se že to všem natřu, ale ouha..nějak mi to ten večer nešlo, asi jsem měla myšlenky někde úplně jinde a prohrávala jsem jak jsem mohla..(neumím prohrávat a tak jsem byla trochu vzteklá a zklamaná (toho jsem si nevšiml, zdálo se mi, že se všichni bavili, i když ty a L jste byli zaraženější - že byste se vnímaly jako konkurentky? Tenkrát mě to nenapadlo, až teď)) ale v závěru hraní už mi to nevadilo a bylo mi to jedno (že bych se ovínila tím grapfuitovým Cappi džusem, který jsem si dávala celý večer?) a těšila jsem se na večer do mučírničky jak jsme se s Macem domluvili.

Z herny jsme vyrazili pěšky tmou k Tomovi do domečku, Tom celou cestu běhal za L jako poník a a řehtal na celé kolo. Nutno podotknout že mu to slušelo-)) Jak jsme přišli cosi se stalo (vysvětlení) a L zmizela, pak jsme jí ještě slyšeli dole v garáži a pak si s ní Tom dlouho venku povídal, nakonec přišel nahoru a L odjela domů – škoda, mysleli jsme si že bude pěkný večer…no stejně jsme byli unavení a tak jsme si ještě chvilku povídali a pak hupsli všichni tři zase do postýlky abychom dohnali náš spánkový deficit.

K ránu jsme si opět užívali jeden druhého a třetí prvního…no tedy všichni tři jsme se oddávali sexuálním hrátkám…pro všechny zúčastněné to byla vlastně první zkušenost a tak jsme si všichni libovali ve svých emocích a pocitech (jak píšu výše, nebylo to pro mě poprvé, ani v tom užším smyslu "žena mezi dvěma muži". Zajímal by mě Macův názor - pokud měl rozkoš z tvé rozkoše a k tomu zároveň v hlavě zmatek z toho, co vidí, tak se cítil stejně jako já před necelým rokem - kéž by v něm zůstal jen ten dobrý pocit, jako ve mně).

Konečně v neděli dopoledne došlo na věhlasnou mučírničku…já jsem se stala pro změnu otrokyní a Mac a Tom mě uvázali ke kříži, byla mi nasazena černá kožená kukla a to už jsem byla hodně vzrušená, Mac mě bičoval důtkami a pak jsem byla polévána voskem, všude kde to šlo až na mě vznikla tenká vrstva, která jak tuhla, natahovala nepříjemně kůži (dobře, že to slyším, měl jsem to slyšet hned - mě je to příjemné a takový Imobil, který měl před 2 měsíci vosk po celé hlavě, si také nestěžoval :-), a vytvořila tak krunýř…myslím že v tu dobu už jsem byla tak nadržená, že to ze mne muselo téct ven..pak se mi zatočila hlava a žaludek a málem jsem omdlela nebýt toho že jsem byla okamžitě sundána z kříže a položena na postel. Tam se mi Mac i Tom věnovali s náležitou péčí, Tom ze mě seškrabával vosk něčím ostrým, snad to byl skalpel či nůž a Mac mě přivedl ke krásnému a dlouhému orgasmu. Při tom všem jsme ještě stačili udělat několik pěkných fotek.

Z mučírny jsme byli notně prokřehlí a tak ještě následovala jedna společná vana a pak se role obrátily a já a Macem jsme se pustili do Toma. Jelikož ho ještě moc neznám, nechtěla jsem být nějak tvrdá a tak jsme si s ním spíše jen tak lehce pohrávali, zkusili jsme nějakou bondáž a vosk, pak také kolíčky..což Toma trochu rozesmálo (nejdříve mě to zarazilo až pak jsem se dozvěděla že to je jeho reakce na bolest – nával adrenalinu, další zajímavá zkušenost pro mě, protože s takovou reakci jsem se ještě osobně nesetkala, jen jsem o tom slyšela a nedokázala jsem si to ve skutečnosti představit - tak teď jsem měla tu možnost.) ale jak sám říkal k slzám jsme ho nedohnali – že by náznak toho příště to zkusit? Miluju výzvy a tak uvidíme příště zda-li se mi to podaří, třeba zase zkusíme něco nového.

Zbytek neděle již velice rychle uběhl , já a Mac jsme museli odjížďět do Prahy už brzo odpoledne a tak jsme se sbalili a Tom nás byl doprovodit až k autobusu, cestou jsme se drželi jak 3 největší kamarádi, já uprostřed a oba dva po obou mých stranách…(v té kavárně, cestou do ní i z ní až po odjezd autobusu to bylo věru procítěné od nás všech třech - formálně dokonalé - otroci celou dobu o půl kroku pozadu... to ve mně vyvolalo opět pocity Paní a jejích otroků z antických dob :-)) Příště bychom se měli vypravit i na opravdové koně, na projížďku po horách, joj už se těším!!! Co dodat - já taky. 13.10. (a možná i za účasti P+K?)

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče