Skříň s pomůckami

(c)2001 Tom

Tato stránka (text původního článku nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Na stěně mučírny jsou rozvěšeny háky na odkládání nejrůznějších pomůcek, které jsou tak pěkně po ruce. Problém je ovšem s tím, že drobnější předměty nelze často zavěsit, některé je přímo nutno položit (šaty, boty...). Proto je v rohu mučírny skříň, na kterou jste možná právě klepli myší na interaktivní fotografii v článku Pohled do mučírny.

Ve výše uvedeném článku jste viděli skříň se zavřenými dveřmi. Pojďme je teď otevřít. Vzhledem k tomu, kolik je ve skříni věcí,a všechny je potřeba sledovat z mírného nadhledu, máme-li se v nichvyznat, nepoužil jsem zde panoramatickou fotografii, ale tři jednotlivésnímky - horní stranu, horní polici a dolní polici.

Technická poznámka k následujícímu obrázku - pokud jde vše dobře, vidíte v okně prohlížeče obrázek o rozměrech 639x309 bodů. Při klepnutí na předmět vašeho zájmu se otevře podrobnější stránka k dané pomůcce. Pokud se na jednom místě nachází víc předmětů a vy nevíte, na co přesně byste myší klepli, máte dvě možnosti. Pokud kurzor na chvíli necháte na místě, objeví se vám ve stavovém řádku prohlížeče odkaz na příslušnou stránku. Z názvu můžete usoudit, oč se jedná. Pokud spěcháte, přidržte tlačítko myši na místě, které vás zajímá, stiknuté a přetáhněte myš kousek jinam. Pak tlačítko pusťte. Minimálně v MS IE 4.0 se rámeček, na který jste klepli, označí tenkou čarou, a přitom zůstane otevřená původní stránka (protože jste myší se stisknutým tlačítkem pohnuli). Můžete se tedy snadněji rozhodnout, zda jste klepli na to, co vás zajímá, popř. svou volbu změnit.

Pohled na horní stranu skříně

Pohled na horní polici skříně

Pohled na dolní polici skříně

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče